KARBON Stanisław Drągowski

MATERIAŁY BUDOWLANE

OPAŁ NAWOZY

Firma Karbon s.c. powstała w 1992 r. z siedzibą w Protasach. Podstawą jej działalności była sprzedaż hurtowa i detaliczna głównie materiałów budowlanych, nawozów i opału. Aby zagwarantować Państwu szeroką i kompleksową ofertę w maju 2010 r. otwarty został skład handlowy zlokalizowany w Zabłudowie przy ulicy Sikorskiego 7 (dawna baza GS).

Karbon Zabłudów Protasy

Nadal jesteśmy również hurtownią materiałów opałowych: węgla, koksu, ekogroszku. Oferujemy sprawdzony, najwyższej jakości opał pochodzący z polskich kopalni. Transport przy ilości 3 ton na terenie Białegostoku i w promieniu 15 km od Zabłudowa gratis.

Posiadamy również bogatą ofertę nawozów skierowaną do rolników, ogrodników i działkowców. Oferujemy nawozy sztuczne wszystkich wiodących producentów polskich: Kędzierzyn, Tarnobrzeg, Police, Luboń, Puławy, Fosfory, Włocławek, Tarnów.

Materiały budowlane - Sklep

Od roku 2012 przedsiębiorstwo funkcjonuje pod nazwą KARBON Stanisław Drągowski i jest kontynuacją stworzonej i rozwijanej przez 20 lat firmy. Nowa lokalizacja, nowoczesne biuro, sklep i magazyny oraz duże place składowe przyczyniły się do wzrostu sprzedaży i umocnienia się na rynku budowlanym. Dzięki przeniesieniu się do nowej siedziby i poszerzeniu asortymentu w pełni adekwatna stała się nazwa sklepu "Wszystko do budowy domu". Znaleźć w nim można cały asortyment materiałów budowlanych, związanych z budową i remontem domu, a także materiały sanitarne i elektryczne, duży wybór narzędzi.

W ciągu wielu lat istnienia nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami. Naszą dewizą jest budowa domu od fundamentu aż po dach. Największym atutem - oprócz dużego wyboru materiałów - jest profesjonalne doradztwo techniczne. Każdy Klient może liczyć na fachową pomoc w wyborze materiałów i technologii.

Dysponujemy także samochodami o różnym przeznaczeniu i ładowności; oferujemy transport materiałów na budowę i ich rozładunek.

Karbon Białystok