Szkolenie nawozowe (2016)

W lutym 2016 roku mieliśmy przyjemność gościć naszych klientów na konferencji na temat nawozów rolniczych, która odbyła się w centrum konferencyjnym KAJAR w Kurianach. Szkolenie zostało zorganizowane wspólnie przez firmę KARBON Stanisław Drągowski oraz sieć punktów sprzedaży nawozów AgroExpert.

Szkolenie rozpoczęło się od prezentacji naszej firmy i grupy AgroExpert. Po tym nastąpiła merytoryczna część naszego spotkania. Informacje na temat badania gleb prezentowali przedstawiciele Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Białymstoku. Ekspert Grupy Azoty przedstawił m.in. system nawożenia i uprawy kukurydzy oraz użytków zielonych przy pomocy produktów Grupy. Następnie zapoznaliśmy się z zasadami wapnowania gleb na przykładzie nowoczesnych nawozów wapniowych firmy Düka Polska. Na koniec części szkoleniowej zaprezentowane zostały oferty nasion firmy Agronas oraz ekologicznych nawozów firmy Ekodarpol. Konferencję zakończyliśmy wspólnym obiadem.

Niezmiernie cieszy nas duże zainteresowanie tym wydarzeniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zachęcamy do zakupu nawozów w firmie KARBON Stanisław Drągowski.