Historia

O firmie

Przedsiębiorstwo Karbon powstało w 1992 r.

Przedsiębiorstwo Karbon powstało w 1992 r.

Podstawą jego działalności była sprzedaż hurtowa i detaliczna głównie materiałów budowlanych, nawozów i opału.

Od roku 2012 funkcjonowało pod nazwą KARBON Stanisław Drągowski, a w r. 2020 zostało przekształcone w spółkę KARBON DRĄGOWSCY sp. z o.o. sp.k i jest kontynuacją stworzonej i rozwijanej przez prawie 30 lat firmy.

 Aktualna lokalizacja, nowoczesne biuro, sklep i magazyny, duże place składowe oraz stale rozwijający się zespół pracowników przyczyniły się do wzrostu sprzedaży, dynamicznego rozwoju i umocnienia się na rynku budowlanym. Dzięki regularnej modernizacji infrastruktury i ciągłym poszerzaniu asortymentu w pełni adekwatna stała się też nazwa sklepu „Wszystko do budowy domu”. Znaleźć w nim można cały asortyment materiałów budowlanych, związanych z budową i remontem domu, a także materiały sanitarne i elektryczne, duży wybór narzędzi.

W ciągu wielu lat istnienia nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami, a od roku 2015 należymy do ogólnopolskiej grupy zakupowej GHB zrzeszającej niezależne hurtownie budowlane.

Jesteśmy dystrybutorem większości renomowanych polskich i zagranicznych producentów materiałów budowlanych, z którymi związani jesteśmy bezpośrednimi umowami dystrybutorskimi bądź też umowami partnerskimi przez wspólną sieć zakupową.

Naszą dewizą jest:

Budowa domu od fundamentu aż po dach.

Największym atutem – oprócz dużego wyboru materiałów – jest

profesjonalne doradztwo techniczne.

Każdy Klient może liczyć na fachową pomoc w wyborze materiałów i technologii.

Jesteśmy również hurtownią materiałów opałowych: węgla, koksu, ekogroszku oraz brykietów drzewnych i pelletu.

Oferujemy sprawdzony, najwyższej jakości opał pochodzący z polskich kopalni. Transport przy ilości 3 ton na terenie Białegostoku i w promieniu 15 km od Zabłudowa gratis.

Posiadamy również bogatą ofertę nawozów

skierowaną do rolników, ogrodników i działkowców. Oferujemy nawozy sztuczne wszystkich wiodących producentów polskich: Kędzierzyn, Tarnobrzeg, Police, Luboń, Puławy, Fosfory, Włocławek, Tarnów.

Dysponujemy samochodami o różnej ładowności i przeznaczeniu.

Oferujemy transport materiałów na budowę i ich rozładunek.

Powyżej 1500 zł na terenie Białegostoku i w promieniu 15 km od Zabłudowa transport GRATIS.

Galeria

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszym doradcą!